Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny. Chce to jediné, každý den sledovat tyto internetové stránky.

 

Pořádně si skočit

http://ms1.ostium-static.cz/instance/dama/jCdaWHAf/h163w220t.jpg

[Soutěž] Jumping neboli skákání na trampolíně je zcela nový trend v oblasti fitness. Kromě aerobního cvičení je zároveň bezkonkurenční zábavou. Za deset minut na trampolíně spálíte tolik kalorií, jako za půl hodiny běhání a ještě si u toho pořádně rozšíříte bránici.

Srovnátor

Cestovat je zábava, když to není námaha

srovnator_logo2.png

Chcete cestovat klidně? Srovnátor.cz vám pomůže slibně. Projeďte si celý svět od východu k západu. S pojištěním za babku užívejte zábavu.

Pro pocit klidu stojí za to si sjednat cestovní pojištění. Nač si přidělávat starosti, když cena pojištění je v porovnání s cenou zájezdu pakatel. Nepodceňujte ani krátké pracovní výjezdy, jak se říká, nehoda není náhoda.

Špatná rozhodnutí vás dostihnou

Každý třetí Čech měl na dovolené nepříjemnosti. Nejčastěji se potýkali s úrazem, nemocí, zrušením nebo zpožděním letu, ale také odcizením peněz a dopravní nehodou. I přesto pětina Čechů si na své cesty do zahraničí cestovní pojištění nesjednává.

I banální úraz vás bez pojistky může přijít draho. Zvláště ve vzdálenějších destinacích. A spoléhat se pouze na evropský průkaz zdravotního pojištění se nemusí vyplatit. Ten vám sice zajistí lékařskou péči na území Evropy, ale často s vysokou spoluúčastí.

Jenom na Slovensku náklady na ošetření zlomené nohy s čtyřdenní hospitalizací vyjde cca na 16 250 korun. Přitom cestovní pojištění sjednáte od 1 koruny na den.

Dneska sjednáte, zítra letíte

V široké škále nabídek vám zajisté přijde vhod automatické srovnání cestovního pojištění. Výhodou on-line sjednání je jednoduchost a časová nenáročnost. Když si večer před odletem na dovolenou vzpomenete, že jste zapomněli na cestovní pojištění, uvítáte rychlost a efektivnost srovnávače.

Předejděte nepříjemným patáliím

Cestujete-li po Evropě autem, určitě uvítáte i kvalitní autopojištění. Srovnání povinného ručení 12 pojišťoven, srovnání havarijního pojištění, ale i pojištění řidiče s doživotní rentou nabízí Srovnátor.cz.

Zapomínat byste neměli ani na pojištění domácnosti. Během vaší nepřítomnosti se v opuštěném domě či bytě může stát ledasco. A pojištění domácnosti vám alespoň zajistí finanční ochranu před nepřízní osudu.

Více informací na stránkách www.srovnator.cz

Soutěžní otázka

pro den 7.  7.  2015

Soutěž proběhla dne 7.  7.  2015

Soutěžili jste o tyto ceny:

1. cena: Poukázka v hodnotě 3000 Kč na produkty Samsonite
(poukaz bude možné využít v e-shopu www. samsonite-shop.cz anebo v kamenné prodejně Křesomyslova 19, Praha 4)
2. cena: Balíček opalovací kosmetiky Dermacol v hodnotě 1000 Kč
3. cena: Poukázka 3x200 Kč na pohonné hmoty u čerpacích stanic Benzina
(poukázky je možné čerpat do 31. 12. 2017)

Výherci soutěže

1   Václav Měšťák, st. - Praha 8
2   Pavla Janků - Opava
3   Žaneta Velentová - Chrudim